תרגום לשבדית

תרגום נוטריוני שבדית


אישור הצהרת מתורגמן

תל אביב חיפה הרצליה

notary@380.co.il

משרד ראשי
תל אביב:
טל: 03-5298985
03-5236845
פקס: 03-5222552

דואר אלקטרוני:
notary@380.co.il

רם אפרתי עו"ד נוטריון
notary@380.co.ilסניפים נוספים:
חיפה:
1-800-380-381
הרצליה :
1-800-380-381

המשרד פועל בתחום התרגום הנוטריוני באופן בלבדי מזה כ 7 שנים וביצע עד היום למעלה מ- 14,000 עבודות נוטריוניות שונות
( ארבע עשרה אלף מסמכים ) !
עו"ד נוטריון רם אפרתי מוכר על ידי שגרירות שבדיה בישראל והגיש לשגרירות מאות מסמכים.

בעת הצורך בתרגום מסמכים מכל סוג יש חשיבות רבה לדאגה כי תירגום יעשה באופן מקצועי מבלי הצורך של הלקוח לדאוג לטעויות או לבעיות במסמך. שירות תרגומים מקצועי מעניק ללקוח את האפשרות לקבל תירגום מיטבי ומקצועי המשרת את המטרה לשמה צריך את התרגום. משרד עו"ד נוטריון רם אפרתי מספק שירותי תרגומים במגוון שפות לכל סוג של מסמך.

תרגום לשבדית ייעשה לכל סוג של מסמך על ידי מתורגמן מקצועי הדובר שבדית ברמת שפת אם. ניתן לבצע תרגום לשבדית מעברית וכן תרגום שבדית לעברית. המשרד מציע שירות תרגומים המספק גם ייעוץ בנוגע לחלקי המסמך שכדאי לתרגם על מנת שיתאימו למטרה אליה מיועד המסמך המתורגם. כמו כן, ניתן לקבל ייעוץ בנושא עריכת המסמך לאחר תרגום לשבדית. במקרה הצורך ניתן לבצע גם תרגום שבדית לשפה זרה או תרגום לשבדית משפה זרה. לאחר התרגום המקצועי צוות המשרד יבדוק את טיב התרגום ואת עריכת המסמך, לאחר אישור המסמך יתקבל אישור נוטריוני על פי הצהרת מתרגם.

תרגום לשבדית ניתן לבצע למסמכים מכל סוג, בהם מסמכים משפטיים, מסמכי הגירה, מסמכי מכרזים, מסמכים רפואיים, מסמכים אקדמאיים וסוגי מסמכים נוספים. תרגום שבדית יאפשר קבלת המסמך מתורגם, ערוך ותואם למטרה אליה מיועד.
טרם סגירת תהליך העבודה על תרגום משבדית של המסמך, הלקוח יוכל להשמיע הערותיו בנוגע לתרגום על מנת לוודא כי הלקוח ייצא מרוצה ויקבל תרגום שבדית למסמך התואם את מטרתו. פעמים רבות נאלצים אנשים לשוב ולתרגם מסמך מספר פעמים עד שהוא תואם את מטרתו וברור מספיק לגורם המבקש את התרגום והאישור הנוטריוני. מטרת עבודת המשרד היא לספק תרגום שבדית ערוך ומתאים למטרת התרגום, ובכך למנוע מן הלקוח את הצורך בתרגום חוזר.

שבדית (Svenska), היא שפה סקנדינבית מזרחית מקבוצת השפה הגרמאניות של משפחת השפות ההודו אירופאיות, המדוברת בפי תשעה מיליון דוברי שבדית בעולם, שמונָה וחצי מתוכם בשבדיה, שם אינה מוגדרת בחוק כשפה רשמית, אף שרוב מוחלט מתושביה דוברים אותה.

חוץ מאשר בשבדיה, מדוברת השבדית גם במחוז אולנד (Åland) השייך לפינלנד. בפינלנד היבשתית ישנו מיעוט של שישה אחוזים דוברי שבדית, ושבדית היא שפה רשמית בפינלנד ובעלת מעמד שווה לפינית. בנוסף, כמה אלפי אנשים באסטוניה דוברים שבדית גם כן.

השפה השבדית התפתחה מהנורדית העתיקה, בדומה לדנית ולנורבגית, מהן אינה שונה באופן מהותי. למעשה, דוברי השבדית יכולים להבין דנית ונורבגית, ובייחוד את האחרונה, הדומה לשבדית במבטאה. בימי הביניים עברה השבדית שינויים רבים עד שעברה סטנדרטיזציה במאה השש-עשרה. ב-1786 נוסדה האקדמיה ללשון השבדית לפקח על התפתחות השפה התקנית.

כשפה גרמאנית חולקת השבדית אוצר מלים נרחב גם עם הגרמנית והאנגלית. השבדית שאלה מילים רבות מהגרמנית התחתית בימי הביניים, מהגרמנית העילית (הגרמנית התקנית) במאות השש-עשרה והשבע-עשרה, מצרפתית במאה השמונה-עשרה, מאנגלית במאה העשרים.


  פרטי התקשרות:

משרד ראשי: תל אביב
רם אפרתי עורך דין נוטריון
יגאל אלון 120 (בית קליפורניה), תל אביב, 67443
טל: 03-5298985 פקס: 03-5222552
דואר אלקטרוני: notary@380.co.il

Google+
סניפים נוספים:
דואר אלקטרוני: notary@380.co.il


חיפה:
1-800-380-381
חסן שוקרי 24, מיקוד: 33105


הרצליה:
1-800-380-381
רחוב אבא אבן 18, קומה 2, אזור התעשייה הרצליה פיתוח

 

שיווק באינטרנט על ידי EYEWEB