תרגום לרוסית

תרגום נוטריוני רוסית      


אישור הצהרת מתורגמן

תל אביב חיפה הרצליה

notary@380.co.il

משרד ראשי
תל אביב:
טל: 03-5298985
03-5236845
פקס: 03-5222552

דואר אלקטרוני:
notary@380.co.il

רם אפרתי עו"ד נוטריון
notary@380.co.ilסניפים נוספים:
חיפה:
1-800-380-381
הרצליה :
1-800-380-381

תרגום כל סוגי המסמכים מעברית / אנגלית לרוסית ומרוסית לאנגלית / עברית, כולל מסמכים ותעודות לצורכי לימודים או עבודה בחו"ל או בישראל כולל אישור נוטריון לתרגום.

נוטריון מעניק שרותי תרגום נוטריוני  של מסמכים, בשילוב השפה הרוסית כדלקמן:

 

1.       מרוסית לעברית, כל מסמך רשמי להגשה לכל רשות. אישור נוטריון דובר רוסית – עברית. לתרגום שבוצע על ידי מתרגם מוסמך שפת האם שלו רוסית.

2.       מעברית לרוסית, לצורך קיום פעילות המתוארת להלן בדף זה. נוטוריון שפת אם רוסית.

3.        שילוב שפות נוספות: כל השפות של יוצאי חבר העמים לשעבר, לרבות אוקראינית, בלורוסית, ליטאית, אסטונית, גרוזינית, וכן השפות הגדולות, אנגלית, גרמנית, צרפתית, ספרדית, איטלקית.

4.       העבודה מתייחסת לכל סוגי המסמכים לרבות תרגומים בתחום משפטי, רפואי, מכרזים, תעודות ודיפלומות ( כולל תעודת בגרות, תעודת נישואים, תעודת יושר, תעודת רווקות , תארים או רישיונות מעברית לרוסית או מרוסית לעברית או לצרפתית או לאנגלית ).

5.       נוטריון אפרתי מוכר על ידי שגרירות רוסיה בישראל והגיש לה אלפי מסמכים.

6.       תרגום שאינו נוטריוני, בכל תחום לרבות תרגום סימולטני לאנשי עסקים ולחברות.

7.       בביצוע עבודת התרגום, שימת דגש מיוחד על איות נכון של כל השמות המופיעים במסמכים הרשמיים המגיעים מרוסיה. המתורגמנים עובדים עם עו"ד אפרתי 8 שנים, והם בעלי השכלה פורמלית גבוהה. במידת הצורך המשרד נעזר במשפטן או מומחה רוסי, הגר ברוסיה.

8.       חותמת נוטריונית להצהרת מתורמן או חתימת ואישור נוטריון דובר רוסית .

 

יחסי רוסיה ישראל מידע כללי

יחסי רוסיה ישראל מורכבים, מסובכים וידעו עליות וירידות במשך השנים, מאז קום המדינה ועד היום. ודאי שאין כל כוונה לפרט בעמוד אינטרנט העוסק בשרותי תרגום את כל מכלול היחסים. הנתונים הרלבנטיים לפעילות המשרד הם:

 

·         קיימים יחסים דיפלומטיים מלאים בין ישראל לרוסיה.

·         שתי המדינות מאפשרות קיום של יחסי מסחר בינן לבין עצמן וכן לאזרחי מדינותיהן. פעילות המסחר במספרים הינה סדרי גודל של מיליארד דולר בשנה. מתוך זה ישראל מיצאת לרוסיה סחורות בשווי של כ 300 מליון דולר בשנה. היבוא מרוסיה לישראל עומד על כ 750 מליון דולר בשנה. הפעילות היא בעיקר במוצרי אלקטרוניקה, תקשורת, פלסטיק, יהלומים, תרופות, בעיקר אלו המופקות מצמחים וכן תעשיות פוספטים, אשלג וכימיה. מרוסיה מיובאים בעיקר יהלומים, מתכות, ומוצרי רפואה כימית וצמחים למיניה.

·         יהדות רוסיה בישראל ( יוצאי חבר העמים ) מונה כמיליון וחצי תושבים.. כיום חיים במדינות חבר העמים לשעבר כ 500 אלף יהודים. קיימת ניידות גבוהה בין ישראלים יוצאי חבר העמים הנוסעים לרוסיה. חלק מהישראלים יוצאי רוסיה, חוזרים לאחרונה לגור בארצות מוצאם, בעיקר למדינות כמו רוסיה, ליטא, לטביה, אוקראינה וכיו"ב. הדבר מצריך שרותי תרגום מגוונים.

·         שגרירות רוסיה בישראל: http://www.russianembassy.org.il/

·         השגרירות  נמצאת ברחוב הירקון 120 בתל אביב. טלפון: 035226736, פקס: 035226713. לשגרירות סניף גם בעיר חיפה ברחוב שדרות פל-ים 2.

·         אשרות החל מספטמבר 2008 אין צורך יותר בקבלת אשרות בין שתי המדינות. ( קיימת חובת הרשמה עם הכניסה לרוסיה).

·         שגרירות ישראל ברוסיה: http://moscow.mfa.gov.il/mfm/web/main/missionhome.asp?MissionID=78&

·         כתובת השגרירות:  בולשיה ארדינקה 56, מוסקבה. טלפון ברוסיה 2306700. שעות פתיחה ימים ב'-ה', שעות 9:00 עד 11:00.

·         מידע על טלפונים של אירגונים של יוצאי מדינות חבר העמים לשעבר בישראל: http://www.givingwisely.org.il/cgi-bin/xGWfindCat.pl?act1=33&search=A

 

קיימת חשיבות רבה לכך שתרגומים ייעשו על ידי מתורגמנים מקצועיים על מנת לוודא את טיב העבודה. תרגום לרוסית במשרד עו"ד נוטריון רם אפרתי נעשה על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון והשכלה פורמלית גבוהה ובמידת הצורך מעורבים בתרגום גם משפטנים, רופאים או מהנדסים רוסיים ( תלוי באופיו של המסמך - המסמכים הנמסרים לתרגום ).

המשרד ביצע במשך השנים אלפי עבודות לרוסיה ומרוסיה, לחברות, לרבות כאלו הניסחרות בבורסה, למוסדות, למשרדי עורכי דין ולאנשים פרטיים.

רוסית Русский язык, שפתה הרשמית של רוסיה, היא שפה סלאבית מזרחית המשתייכת לקבוצת השפות הסלאביות של משפחת השפות ההודו-אירופיות. רוסית היא השפה הסלאבית המדוברת ביותר והשפה המדוברת ביותר באירופה, עם 277 מיליון דוברים, מתוכם 167 מיליון דוברים שבפיהם היא שפת אם, המצויים בעיקר בשטחי ברית המועצות לשעבר, במזרח ומרכז אירופה, וכמו כן גם במדינות הגירה של דוברי השפה בהן ישראל, גרמניה, קנדה וארצות הברית.

הרוסית דומה בדקדוקה ובהגייתה לאוקראינית ולבלארוסית, הנחשבות ל"שפות שכנות". הרוסית התקנית מבוססת על דיאלקט הרוסית המדובר במוסקבה וסביבתה, שהפכו במאה החמש עשרה למרכז התרבות הרוסית. במאה השמונה עשרה חדרו לרוסית מילים לועזיות רבות עקב ההיפתחות להשפעת המערב של פטר הגדול. ברוסית נכתבו יצירות ספרותיות רבות, וכמה מן הסופרים והמשוררים הגדולים (רבים מהם יהודים) יצרו ברוסית. 


  פרטי התקשרות:

משרד ראשי: תל אביב
רם אפרתי עורך דין נוטריון
יגאל אלון 120 (בית קליפורניה), תל אביב, 67443
טל: 03-5298985 פקס: 03-5222552
דואר אלקטרוני: notary@380.co.il

Google+
סניפים נוספים:
דואר אלקטרוני: notary@380.co.il


חיפה:
1-800-380-381
חסן שוקרי 24, מיקוד: 33105


הרצליה:
1-800-380-381
רחוב אבא אבן 18, קומה 2, אזור התעשייה הרצליה פיתוח

 

שיווק באינטרנט על ידי EYEWEB