תרגום לערבית

תרגום נוטריוני לערבית  


אישור הצהרת מתורגמן

תל אביב חיפה הרצליה

notary@380.co.il

משרד ראשי
תל אביב:
טל: 03-5298985
03-5236845
פקס: 03-5222552

דואר אלקטרוני:
notary@380.co.il

רם אפרתי עו"ד נוטריון
notary@380.co.ilסניפים נוספים:
חיפה:
1-800-380-381
הרצליה :
1-800-380-381

ביצוע תירגום למסמכים בשפות שונות הינו צורך הקיים במצבים שונים. גופים שונים מבקשים תירגום מסמך ובדרך כלל על התרגום להיות מקצועי על מנת להתאים למטרה לשמה יש צורך בתרגום וכן על מנת למנוע מצב של טעויות או אי הבנה במסמך המתורגם. ביצוע תירגום, ולא משנה באיזו שפה, הנעשה על ידי מתורגמן מקצועי, יכול לספק מסמך מתורגם הנאמן למקור, מתאים למטרת התרגום ולשביעות רצונו של הלקוח.

תרגום לערבית הנעשה על ידי איש מקצוע, לעתים נוטריון דובר ערבית, מתבצע על ידי אדם הדובר ערבית ברמת שפת אם. בדרך זו ניתן לוודא כי מדובר באדם השולט בשפה על כל רבדיה, ביטויים שונים, מטבעות לשון או מונחים מקצועיים יעברו תרגום ערבית מדויק ומקצועי כך שמשמעותם במסמך תובהר לחלוטין. ניתן לבצע תרגום ערבית לשפות זרות רבות וכן תרגום לערבית משפות זרות רבות. ניתן לתרגם מסמכים מכל סוג, בהם מסמכים עסקיים, מסמכים אקדמאיים, מסמכים רפואיים, חוזים וסוגי מסמכים נוספים. תרגום לערבית ייעשה למסמך באופן מקצועי כך שיתאים למטרה לשמה מבוצע התרגום.

משרד עו"ד נוטריון רם אפרתי מספק שירות תרגומים כאשר מלבד ביצוע תרגום מערבית ושפות נוספות, המשרד מייעץ אילו מחלקי המסמך יש צורך לתרגם וכן כיצד לערוך את המסמך לאחר התרגום כך שתועבר משמעותו ויתאים למטרה לשמה תורגם. קיימת חשיבות רבה למסמך ממוקד, כך ניתן למנוע אי הבנות ואת הצורך לשוב ולבצע תרגום ערבית למסמך עקב אי בהירותו.

משרד עו"ד נוטריון רם אפרתי מבצע תרגום לערבית ולמגוון שפות נוספות למסמכים מכל סוג. התרגום נעשה באופן מקצועי ויעיל ומוצע ליחידים, חברות ומוסדות. אם קיים צורך בביצוע תרגומים, פנייה אל גורם מקצועי תספק עבודה מקצועית ונכונה.

ערבית (اللغة العربية) היא שפה המשתייכת לענף הדרומי של השפות השמיות המערביות בתוך קבוצת השפות השמיות של משפחת השפות האפרו-אסיאתיות וככזאת היא קרובה מאוד למלטית, אשר התפתחה ישירות מערבית תוך ספיגת מאפיינים רבים של איטלקית וסיציליאנית, וגם לעברית ולארמית ששייכות לענף הצפוני של השפות השמיות המערביות. השפה הערבית המדוברת מתחלקת למספר רב של ניבים (דיאלקטים) המשמשים כשפת אמם של 180 מיליון בני אדם ברחבי אסיה ואפריקה (לדוגמה, ערבית לבנונית, מצרית, מרוקאית או פלסטינית). בנוסף קיימת שפה ערבית ספרותית, שמשמשת לכתיבה ולתקשורת בכל רחבי העולם הערבי, והיא בעלת תפקיד מפתח בחיי כל המוסלמים שכן היא משמרת את שפת הקוראן. הערבית היא אחת מהשפות הרשמיות של ארגון האומות המאוחדות. לערבית יש גם מימד דתי: כשפת הקוראן היא נחשבת לשון הקודש של דת האסלאם. לפי דת זו אלהים נתן את הקוראן לידי הנביא מוחמד במפורש בשפה הערבית. כל גרסה מתורגמת של הקוראן נחשבת משום כך נחותה בערכה. הערבית משמשת כשפת פולחן בדת המוסלמית ועל פי הדת, על כל מוסלמי לדעת את השפה.

מקור השפה הערבית הוא בחצי האי ערב שם הייתה עיקר תפוצתה (למעט חלקים מסוימים בדרום חצי האי) עד למאה השביעית לספירה. בעקבות כיבושי האסלאם התפשט השימוש בשפה לסהר הפורה ושאר המזרח התיכון וצפון אפריקה. בתקופת האימפריה המוסלמית הייתה הערבית שפת הסחר, התרבות והמדע. השפה הערבית דחקה בהדרגה, במשך כמה מאות שנים, את השפות שדוברו באזור הסהר הפורה (בעיקר יוונית, ארמית וקופטית), כך שבאמצע ימי הביניים דיברו רוב תושבי האזור ערבית כשפת אם.  


  פרטי התקשרות:

משרד ראשי: תל אביב
רם אפרתי עורך דין נוטריון
יגאל אלון 120 (בית קליפורניה), תל אביב, 67443
טל: 03-5298985 פקס: 03-5222552
דואר אלקטרוני: notary@380.co.il

Google+
סניפים נוספים:
דואר אלקטרוני: notary@380.co.il


חיפה:
1-800-380-381
חסן שוקרי 24, מיקוד: 33105


הרצליה:
1-800-380-381
רחוב אבא אבן 18, קומה 2, אזור התעשייה הרצליה פיתוח

 

שיווק באינטרנט על ידי EYEWEB