תרגום לסינית

תרגום נוטריוני סינית      


אישור הצהרת מתורגמן

תל אביב חיפה הרצליה

notary@380.co.il

משרד ראשי
תל אביב:
טל: 03-5298985
03-5236845
פקס: 03-5222552

דואר אלקטרוני:
notary@380.co.il

רם אפרתי עו"ד נוטריון
notary@380.co.ilסניפים נוספים:
חיפה:
1-800-380-381
הרצליה :
1-800-380-381

 

המשרד מבצע תרגום מסמכים ואישור הצהרת מתורגמן של נוטריון לכל סוגי המסמכים, בסינית, מסינית וכן לסינית (יחד עם עברית או אנגלית), פועל בתחום תירגום מסמכים נוטריוני בשפה סינית מזה כ 8 שנים, וביצע עד היום למעלה מ- 15,000 מסמכים נוטריוניים שונים.
עו"ד נוטריון רם אפרתי מוכר על ידי שגרירות סין בישראל והגיש לשגרירות מסמכים רבים. לא הכרחי נוטריון דובר סינית.
כמו-כן, המשרד מספק אישור קונסולרי למסמכים במשרד החוץ ובבית המשפט למסמכים שמתורגמים לסינית ונשלחים לסין.

§         תרגום מסמכים, ובמיוחד תרגום מסמכים לסינית או מסינית מחייב פנייה אל גורם מקצועי בתחום התרגום אשר יספק לכם תרגום מקצועי, כולל וטוב. אם יש צורך במתן אישור נוטריוני לתרגום ( מה שמכונה תרגום נוטריוני לסינית או תרגום נוטריון לסינית ) לא תיתכן טעות כלשהי, שכן העבודה תידחה על ידי הגורם אליו מיועד התרגום.

§         תרגומים מקצועיים הינם כאלה שלא יצריכו חזרה נוספת אל המתרגמים במטרה לשנות פסקה מסוימת או מילים שמקבל המסמך המתורגם לא הבין את כוונתם. השפה הסינית שונה מכל שפה מוכרת אחרת וקשה יותר לתרגם אליה או ממנה. ניסיון מצטבר של נוטריון רם אפרתי, על פני כ 7 שנים הביא אותו למסקנה ברורה כי לא די במתרגם אחד שיבצע תרגום סינית אלא מתבקשת הצלבה ובדיקה תוכנית נוספת על ידי מתורגמן סיני נוסף. בעת ביצוע עבודת תרגום לסינית יש צורך לוודא את התאמת תוכן המסמך לצורך המבוקש כך שמבקש התרגום לא ימצא עצמו נאלץ לתרגם את המסמך מספר פעמים. תרגום לסינית צריך להיעשות על ידי אנשי מקצוע דוברי השפה ברמת שפת אם שכן יש צורך לדעת לתרגם מסמך גם לפי הקשרו ולא רק על בסיס המילים המופיעות במסמך.

§         משרד עו"ד נוטריון רם אפרתי מספק שירות תרגומים מקצועי לסינית או מסינית, על פני כ 7 שנים, ומאפשר ביצוע כל עבודה הקשורה עם תרגום סינית מלא לכל סוגי המסמכים. ניתן לקבל תרגום סינית מלא, כולל אישור נוטריוני, לסוגי המסמכים הבאים: תרגום משפטי לסינית או מסינית, תרגום רפואי לסינית או מסינית, מסמכי שגרירות, תעודות ואישורים שונים הקשורים במשרדי ממשלה, מסמכי מכרז ( מכרזים ), תרגום לעסקים, מסמכים להקמת חברות או פעילויות עסקיות, חוזה ( חוזים ) הסכם ( הסכמים ), תעודות אקדמיות, סיליבוס ( סיליבוסים ) מסמכים משפטיים לצורך הגשתם לרשויות ממלכתיות בסין או בישראל או בכל ארץ אחרת, לרבות מסמכי בית משפט או בית דין וכל מסמך אחר שלא פורט ברשימה זו.

§         המשרד מציע תרגום מעברית לסינית או תרגום מסינית לעברית. כמו כן, ניתן לקבל תרגום לסינית לשפה זרה או תרגום סינית משפה זרה ( ולמעשה אל ומרוב השפות הקימות. כך למשל המשרד יבצע עבודות תרגום מסינית לאנגלית, ולהפך- מאנגלית לסינית ( תרגום אנגלית סינית ) ובאותו האופן עם עירוב של שפות זרות נוספות כגון תרגום מסינית לצרפתית או להפך מצרפתית לסינית ( תרגום צרפתית סינית ). למשרד קשרים עם מתרגמים מקצועיים במגוון שפות ולכן ניתן לקבל תירגום לשפות רבות. צוות המשרד הסיני מעסיק מתורגמנים הדוברי סינית ברמת שפת אם, חלקם מתגורר בישראל ואחרים בסין. כל המתורגמנים בעלי השכלה פורמלית גבוהה וניסיון רב בתחום התרגום. במידת הצורך שותף למלאכת התרגום גם משפטן סיני, מהנדס סיני או רופא סיני, תלוי בסוג המסמך אותו מעוניינים לתרגם.

·         הפונים למשרד עו"ד נוטריון רם אפרתי מוזמנים לבקש המלצות מלקוחות המשרד להם בוצעו בעבר תרגומים לסינית או מסינית לעברית או שפה כלשהי אחרת.

 

שגרירות ישראל בסין: http://beijing.mfa.gov.il/mfm/web/main/missionhome.asp?MissionID=87&

שגרירות ישראל בהונג קונג: http://hongkong.mfa.gov.il/mfm/web/main/missionhome.asp?MissionID=38&

הקונסוליה הכללית של ישראל בשנחאי: http://shanghai.mfa.gov.il/mfm/web/main/missionhome.asp?MissionID=106&

     

שגרירות סין בישראל נמצאת ברחוב בן יהודה 219 בתל אביב. שעות פעילות בימים א' עד ה' שעות 09:00 עד 12:30. טלפונים: 0360232214 , 035467242 .

אתר השגרירות: http://www.chinaembassy.org.il/eng/

     

לימוד השפה הסינית: http://www.michlalot.co.il/limudim/prof-teuda-chinese.php


  פרטי התקשרות:

משרד ראשי: תל אביב
רם אפרתי עורך דין נוטריון
יגאל אלון 120 (בית קליפורניה), תל אביב, 67443
טל: 03-5298985 פקס: 03-5222552
דואר אלקטרוני: notary@380.co.il

Google+
סניפים נוספים:
דואר אלקטרוני: notary@380.co.il


חיפה:
1-800-380-381
חסן שוקרי 24, מיקוד: 33105


הרצליה:
1-800-380-381
רחוב אבא אבן 18, קומה 2, אזור התעשייה הרצליה פיתוח

 

שיווק באינטרנט על ידי EYEWEB