נוטריון בתל אביב

תרגום נוטריוני


נוטריון ועו"ד, מה ההבדל?


נוטריון הינו עורך דין העוסק בפרקטיקת המקצוע לפחות 10 שנים, ברם, לא כל עורך דין הינו נוטריון כיוון כי לנוטריון סמכויות נוספות.

 

כדי שעו"ד יהפוך לנוטריון עליו לעבור קורס מיוחד אשר רק אחריו יהפוך להיות נוטריון מן השורה.

 

שוני נוסף בין עורך דין רגיל לנוטריון, הינו שכללי האתיקה של הנוטריונים קבועים בפרק מיוחד בחוק, למרות כי שניהם כפופים לשאר כללי האתיקה המקצועית החלה על כל עורכי הדין בישראל. כמו כן, נוטריונים מוגבלים לשכר טרחה בגובה מסוים אשר נקבע בחוק, ואינם יכול לנהוג ככל העולה על רוחם כמו עורכי דין רגילים בתחומים מסוימים.

 

בכלל, תפקידו של הנוטריון לאשר באופן מכריע סוגים שונים של מסמכים. ולפרט, תפקידיו של הנוטריון משתרעים על מספר תחומים כגון, בנושא של ייפוי כוח, עקרונית גם עו"ד שאינו נוטריון רשאי לחתום על ייפויי כוח מסוימים, אולם אם המדובר למשל בעסקת מקרקעין, ישנה דרישה כי ייפוי הכוח ייחתם בפני נוטריון. כמו כן, בכדי לאמת מסמך במדינה זרה נידרש אף אז לשירותיו של נוטריון בנושא. זאת ועוד, סמכות נוספת שישנה לנוטריון, הינה אישור תוקפם של הסכמי ממון בין בני זוג טרם נישואיהם. בנוסף, ישנם נוטריונים רבים הדוברים שפות שונות ועוסקים בתרגום מסמכים ואישורם.

 

כלל ידוע הוא, כי רוב אוכלוסיית המדינה מיושבת במרכז הארץ, ולכן בדרך כלל כשנפנה לנוטריון נפנה אל נוטריון בתל אביב.

 

משרדו של נוטריון בתל אביב יושב בלב ליבה של הברנז'ה המשפטית, כיוון שתל אביב הינה מרכז העצבים בישראל, ולכן מירב הלקוחות כאמור, יפנו אל נוטריון בתל אביב. אך אין בהכרח קשר בין מיקום משרדו של הנוטריון, ואף עו"ד נוטריון בפריפריה עשוי לספק שירותים מצוינים כמובן.

 

 

  פרטי התקשרות:

משרד ראשי: תל אביב
רם אפרתי עורך דין נוטריון
יגאל אלון 120 (בית קליפורניה), תל אביב, 67443
טל: 03-5298985 פקס: 03-5222552
דואר אלקטרוני: notary@380.co.il

Google+
סניפים נוספים:
דואר אלקטרוני: notary@380.co.il


חיפה:
1-800-380-381
חסן שוקרי 24, מיקוד: 33105


הרצליה:
1-800-380-381
רחוב אבא אבן 18, קומה 2, אזור התעשייה הרצליה פיתוח

 

שיווק באינטרנט על ידי EYEWEB