תרגום לגרמנית

תרגום נוטריוני גרמנית   


אישור הצהרת מתורגמן

תל אביב חיפה הרצליה

notary@380.co.il

משרד ראשי
תל אביב:
טל: 03-5298985
03-5236845
פקס: 03-5222552

דואר אלקטרוני:
notary@380.co.il

רם אפרתי עו"ד נוטריון
notary@380.co.ilסניפים נוספים:
חיפה:
1-800-380-381
הרצליה :
1-800-380-381

תרגום מסמכים עם אישור נוטריון לתעודות ואישורים לצורך לימודים או עבודה בחו"ל או בישראל.

תרגום מסמכים רשמי עם אישור הצהרת מתורגמן של נוטריון בשפות גרמנית - עברית , מתרגם מגרמנית – לעברית, שירותי תירגום תעודות בגרמנית - מעברית- לגרמנית או תרגום ואישור נוטריון לגרמנית מאנגלית – לאנגלית.
נוטריון רם אפרתי מוכר על ידי שגרירות גרמניה, אוסטריה בישראל, ומלווה ישראלים המבקשים לקבל אזרחות ודרכון אירופאי. 

עסקים

השוק הגרמני נחשב לשוק העסקים והכלכלה השלישי בגודלו בעולם כולו. גרמניה מחוברת בפעילות העסקית שלה כיום לכלכלת השוק האירופאי המשותף, וכניסה לעסקים בגרמניה, פותחת פתח גדול לכניסה לכל ארצות השוק האירופי. החוקים והתקנות בגרמניה, המסדירים את הפעילות העיסקית, מאוד ברורים, יציבים, ואינם משתנים חדשות לבקרים. שוק הנדל"ן למשל, בכל הקשור לנושא הגנת הדייר המוכר בישראל, איננו חל שם באופן שיצור בעיות למשקיע הישראלי. מצב זה הוא אטרקטיבי למשקיעים ישראליים בייחוד לכאלה שיש להם גם דרכון גרמני. להצלחת הפעילות העסקית בגרמניה, וכתנאי מוקדם לה, צריך כל המעוניין בכך להציג רשימה של מסמכים המעידים על הנתונים הכלכליים והיכולות העסקיות שלו, יחד עם אישור נוטריוני. המשרד מספק שירותי תרגום מסמכים עם אישור נוטריון לגרמנית לרבות כל אישורי האפוסטיל הרלבנטיים, כדי שהתרגום יהיה קביל בגרמניה. התרגום מתבצע למעשה מרוב השפות לגרמנית, כולל תרגום נוטריון משפטי, על ידי נוטריון ישראלי השולט בגרמנית על בוריה. מסמכים הדרושים בדרך כלל לעסקים הם, מסמכי החברה, תקנון תזכיר ותעודת ההתאגדות, מאזני רווח והפסד של רואה חשבון מוסמך, דוחות פיננסיים וביטוחיים שונים המצביעים על יכולת כלכלית מוכחת. המשרד מסייע לאנשי עסקים בביצוע תרגום סימולטני או תמלול קלטות, לכל כיוון יחד עם גרמנית והשפות הנוספות הבאות: עברית, רוסית, סינית, אוקראינית, אנגלית, שבדית, טורקית, צרפתית, איטלקית, דנית, יפנית.

הוצאת דרכון גרמני

דרכון גרמני מאפשר לכל ישראלי המעוניין בכך לגור בגרמניה או בכל מקום שירצה באירופה, לקבוע שם את עיסקו, ללמוד ולמעשה לחיות את כל חייו. ישראלים רבים זכאים לקבלת דרכון גרמני מכוח לידה בגרמניה או מכוח היותם צאצאים לאב או סב שנולדו בגרמניה ונאלצו לעזוב אותה עקב עליית הנאצים לשלטון. המשרד מכין את הניירת הקשורה בכך, לרבות תירגום מסמכים לגרמנית יחד עם חותם נוטוריון. לצורך זה המשרד טיפל ומטפל במסמכים שניכחדו בשואה, ושיחזור שלהם נימצא מתועד במוזיאונים ברחבי העולם.

קבלת זכויות פנסיה ופיצויים מגרמניה

ייהודים רבים שנאלצו לברוח מגרמניה ואוסטריה עקב מאורעות השואה, במלחמת העולם השנייה, זכאים לקבלת רנטה ( גמלה ) לכל ימי חייהם. המשרד מסייע בשחזור וכן תרגום מסמכים בגרמנית עבור מוסדות הביטוח הלאומי הגרמני.

לימודים בגרמניה

בגרמניה קיימים כ 1000 מוסדות להשכלה גבוהה ( כולל מוסדות להכשרה מקצועית גבוהה ) וישראלים רבים נוסעים ללמוד בגרמניה, בעיקר בתחומי האומנות, הרפואה, מדעים, עיצוב, הנדסה, מתמטיקה ופסיכולוגיה. המשרד מבצע תרגום של כל המסמכים הדרושים לסטודנט ישראלי בגרמניה, לרבות תרגום נוטריון מעברית, מאנגלית, מצרפתית, מרוסית, מספרדית לגרמנית ומעניק את האישור הנוטריוני הדרוש. ( תעודת בגרות, תמצית רישום, סילבוס, דיפלומות, גיליון ציונים, תארים אקדמאיים, אישור רפואי וכיו"ב ).

עלייה לישראל

תלמידים שסיימו את לימודיהם בגרמניה או אוסטריה וחוזרים לישראל, או זוגות לאחר חתונה בגרמניה, או אנשי עסקים המרחיבים את פעילותם הכלכלית לישראל, יקבלו במשרד שירותי תרגום מסמכים נוטריוני בשפות גרמנית עברית. בהקשר הזה מתבקש תרגום מאושר על ידי נוטריון מגרמנית לעברית ולעתים גם תרגום מסמכים מגרמנית לאנגלית, לרוסית, לצרפתית, לספרדית כאשר לימודי ההמשך, או ארץ המשך הפעילות איננה ישראל, אך הלקוח/ות נימצאים בישראל וזקוקים לקבלת השירות בישראל ( המסמכים הרלבנטיים לעליה הם בין השאר, תעודת לידה, תעודת יושר, תעודת נישואין, תעודת גירושין או פסק דין בדבר הליכים בבית משפט וכיו"ב ).

קישורים:

שגרירות גרמניה בישראל: http://www.tel-aviv.diplo.de/Vertretung/telaviv/he/Newsletter__Simple/Ausgabe-01-07,variant=issue.html
רשם החברות בישראל: http://www.justice.gov.il/MOJHeb/RashamHachvarot
שגרירות אוסטריה בישראל : http://www.bmeia.gv.at/he/botschaft/tel-aviv.html

  פרטי התקשרות:

משרד ראשי: תל אביב
רם אפרתי עורך דין נוטריון
יגאל אלון 120 (בית קליפורניה), תל אביב, 67443
טל: 03-5298985 פקס: 03-5222552
דואר אלקטרוני: notary@380.co.il

Google+
סניפים נוספים:
דואר אלקטרוני: notary@380.co.il


חיפה:
1-800-380-381
חסן שוקרי 24, מיקוד: 33105


הרצליה:
1-800-380-381
רחוב אבא אבן 18, קומה 2, אזור התעשייה הרצליה פיתוח

 

שיווק באינטרנט על ידי EYEWEB