תרגום לארמנית

תרגום נוטריוני ארמנית

אישור הצהרת מתורגמן

תל אביב חיפה הרצליה

notary@380.co.il

משרד ראשי
תל אביב:
טל: 03-5298985
03-5236845
פקס: 03-5222552

דואר אלקטרוני:
notary@380.co.il

רם אפרתי עו"ד נוטריון
notary@380.co.ilסניפים נוספים:
חיפה:
1-800-380-381
הרצליה :
1-800-380-381

המשרד פועל בתחום התרגום הנוטריוני באופן בלבדי מזה כ 7 שנים וביצע עד היום למעלה מ- 14,000 עבודות נוטריוניות שונות
( ארבע עשרה אלף מסמכים ) !

תירגום מסמך המיועד למטרה חשובה, כדאי שיבוצע באופן מקצועי. ביצוע תירגום למסמך מכל סוג אשר לא נעשה בידי גורם מקצועי עלול לפגום בהבנתו של המסמך המתורגם. קיימת חשיבות רבה לתרגום מדויק של מונחים מקצועיים המופיעים במסמך, ביטויים בשפת המסמך ומשמעות המסמך כולו. תירגום לא מדויק עלול לגרום לאי הבנות שונות ולטרחה ללקוח אשר ייאלץ לבצע תרגומים חוזרים במטרה לבצע תירגום מדויק ונכון של המסמך.

תרגום לארמנית גם הוא צריך להיעשות בידי גורם מקצועי. ניתן לבצע תרגום לארמנית לכל סוג מסמך. מסמכים רפואיים, מסמכים אקדמאיים, מסמכים משפטיים ומסמכים נוספים יוכלו לעבור תרגום מארמנית מדויק. התרגום המקצועי יבוצע על ידי אדם הדובר ארמנית ברמת שפת אם וכן הינו בעל ידע בתחום בו עוסק המסמך. בדרך זו ניתן יהיה לוודא כי מסמך מכל סוג יקבל תרגום ארמנית מקצועי המעביר את משמעות המסמך במלואו והינו נאמן למקור. ניתן לבצע תרגום לארמנית משפות רבות וכן תרגום ארמנית לשפות רבות.

בנוסף לביצוע תרגום לארמנית, משרד עו"ד נוטריון רם אפרתי מציע גם ייעוץ וסיוע בנוגע לאופן עריכת המסמך. המשרד מייעץ אילו מחלקי המסמך כדאי לתרגם וכן כיצד כדאי לערוך את המסמך לאחר שבוצעה עבודת התרגום. בדרך זו ניתן להגיע אל מסמך אשר עבר תרגום ארמנית והינו ממוקד ומתאים למטרה לשמה בוצע התרגום.

שירות תרגומים ניתן לקבל בשפות רבות ולסוגי מסמכים מגוונים. המשרד מציע שירותיו ללקוחות פרטיים, חברות וארגונים ויכול לסייע בביצוע תרגומים בתחומים שונים ולמטרות שונות. כאשר יש רצון לבצע תירגום מקצועי, פנייה אל שירות תרגומים מקצועי יכולה להביא לביצוע עבודת תירגום מקצועית ולמסמך מתורגם המתאים למטרה לשמה יש צורך בתרגום.

ארמנית, שפות ארמניות הן בעצם התפלגות של השפה הארמנית לשתי שפות שונות:
• ארמנית מזרחית - הינה השפה המשומשת בחיי היום-יום בארמניה.
• ארמנית מערבית - הינה השפה שבה מדברות הקהילות הארמניות באנטוליה.

לאחר שואת הארמנים הייתה הארמנית המערבית בשימוש על ידי התפוצות הארמניות בלבד.

ארמנית היא שפה הודו אירופית והיא מדוברת רק באזור הקווקז ובתפוצות הארמניות בעולם. שפה זו היא שלוחה בפני עצמה ממשפחת השפות ההודו-אירופיות ואינה שייכת לאף קבוצה בתוך משפחת שפות זו. יש המשייכים את השפה הפריגית ממשפחת השפות הפריגיות אשר כבר נכחדה ויש שאף מוצאים קשר בין היוונית לארמנית. כמו כן ישנן מילים רבות בשפה הארמנית השאולות מפרסית וכן ישנה השפעה של השפות הקווקזיות אשר מדוברות על ידי העמים הגרים בצמוד לארמניה.

יצירות ספרותיות ראשונות בשפה הארמנית התגלו מן המאה ה-5 ואילך, אשר נכתבו בארמנית קלאסית או גרבר אשר שמרו על חוקי הארמנית הבסיסיים. השפה הארמנית התפתחה באופן ניכר ואילו השפה הכתובה נשארה בעינה ולא השתנתה כמעט בכלל.    

   

  פרטי התקשרות:

משרד ראשי: תל אביב
רם אפרתי עורך דין נוטריון
יגאל אלון 120 (בית קליפורניה), תל אביב, 67443
טל: 03-5298985 פקס: 03-5222552
דואר אלקטרוני: notary@380.co.il

Google+
סניפים נוספים:
דואר אלקטרוני: notary@380.co.il


חיפה:
1-800-380-381
חסן שוקרי 24, מיקוד: 33105


הרצליה:
1-800-380-381
רחוב אבא אבן 18, קומה 2, אזור התעשייה הרצליה פיתוח

 

שיווק באינטרנט על ידי EYEWEB