תרגום לאסטונית

תרגום נוטריוני אסטונית


אישור הצהרת מתורגמן

תל אביב חיפה הרצליה

notary@380.co.il

משרד ראשי
תל אביב:
טל: 03-5298985
03-5236845
פקס: 03-5222552

דואר אלקטרוני:
notary@380.co.il

רם אפרתי עו"ד נוטריון
notary@380.co.ilסניפים נוספים:
חיפה:
1-800-380-381
הרצליה :
1-800-380-381

המשרד פועל בתחום התרגום הנוטריוני באופן בלבדי מזה כ 7 שנים וביצע עד היום למעלה מ- 14,000 עבודות נוטריוניות שונות
( ארבע עשרה אלף מסמכים ) !
עו"ד נוטריון רם אפרתי מבצע עבודות עבור שגרירות אסטוניה בישראל.

בעת הצורך בביצוע תרגומים למסמכים מכל סוג, יש צורך בפנייה אל מתורגמן מקצועי, אדם היודע את שפת התרגום ברמת שפת אם והינו בעל ניסיון ומיומנות בביצוע תירגום למסמכים שונים. בדרך זו ניתן לוודא כי עבודת התרגום תתבצע באופן מקצועי וכי התרגום יתאים למטרה לשמה יש בו צורך. ביצוע תירגום למסמך באופן לא מקצועי עלולה להביא לאי הבנות במסמך או במשמעותו. על מנת להימנע מאי הבנות אלה ומהצורך לשוב ולתרגם את המסמך, כדאי לפנות אל מתורגמן מקצועי. על ידי פנייה אל מתורגמן מקצועי ניתן להבטיח ביצוע תירגום נכון ומלא של המסמך.

תרגום לאסטונית המבוצע על מסמך מכל סוג, כדאי שיתבצע על ידי מתורגמן מקצועי הדובר אסטונית ברמת שפת אם והינו בעל ניסיון ומיומנות בביצוע תרגומים. מתורגמן מקצועי יוכל לבצע תרגום מאסטונית לכל סוג מסמך באופן בו הביטויים ומטבעות הלשון השונים יתורגמו באופן מלא וברור. בדרך זו המסמך יעביר את משמעותו המלאה ויהיה ברור ונהיר לגורמים להם יימסר. ניתן לבצע תרגום לאסטונית למסמכים רפואיים, מסמכים משפטיים, חוזים, מסמכי הגירה ומסמכים מכל סוג. משרד עו"ד נוטריון רם אפרתי מציע תרגום אסטונית אשר יבוצע על ידי מתורגמן דובר השפה והינו בעל ידע בתחום בו עוסק המסמך. בדרך זו מושגים ומונחים מקצועיים יתורגמו במשמעותם המלאה ויעבירו את משמעות המסמך המקורי גם לאחר תרגומו.
ניתן לבצע תרגום לאסטונית משפות שונות וכן לבצע תרגום אסטונית אל שפות רבות. משרד עו"ד נוטריון רם אפרתי מסייע עוד טרם ביצוע תרגום לאסטונית למסמך, לבחור את קטעי המסמך אשר יתורגמו וכן מסייע בעריכת המסמך לאחר ביצוע התרגום. תרגום אסטונית ותרגומים נוספים ניתנים ללקוחות פרטיים, מוסדות וחברות.

אסטונית (Eesti keel), היא שפתה הרשמית של אסטוניה והיא מדוברת בפי כ-1.1 מיליון איש.

השפות הקרובות ביותר לאסטונית הן פינית, קַ‏רֶ‏לִית (מדוברת ברפובליקת קַ‏רֶ‏לִיָ‏ה‏‏ שברוסיה), 3 השפות, הנפוצות פחות (ווֹ‏דית, איז'וֹ‏רית ווֶ‏פּ‏סית), המדוברות במחוז סנקט פטרבורג (רוסיה) והשפה הלִיווִית (מדוברת בצפון-מערב לטביה). שבעת השפות הללו מהוות את הענף הבַ‏לטוֹ‏-פיני בקבוצת השפות הפינו-אוגריות (המשתייכת למשפחת השפות האוּ‏רַ‏אלִיוֹ‏ת). ענף זה, ביחד עם שפת סאמי (או לאפּ‏ית, המדוברת במחוז לאפלנד, החולש על צפון-פינלנד וצפון-מזרח שבדיה), מהווה את קבוצת השפות הפינו-לאפּ‏ית. קרובה רחוקה של אסטונית היא ההונגרית. שפה זו, ביחד עם השפות הפינו-לאפיות ושפות נוספות (38 בסך הכל, רובן ככולן מדוברות ברוסיה) מהוות את משפחת השפות האוּ‏רַא‏לִיוֹ‏ת.

האסטונית היא שפה עשירה באוצר מילים, ביחסות דקדוקיות ובצורות פועל שונות. במילים האסטוניות נופל הטעם תמיד על ההברה הראשונה במילה; כך גם ברוב המילים הלועזיות ששאלה האסטונית, אך לא בכולן.

אין באסטונית מין דקדוקי - לא בשם העצם, לא בכינוי הגוף ולא בנטיית הפועל. אין באסטונית יידוע: POISS - "נער (אחד)" וכן "הנער".        

  פרטי התקשרות:

משרד ראשי: תל אביב
רם אפרתי עורך דין נוטריון
יגאל אלון 120 (בית קליפורניה), תל אביב, 67443
טל: 03-5298985 פקס: 03-5222552
דואר אלקטרוני: notary@380.co.il

Google+
סניפים נוספים:
דואר אלקטרוני: notary@380.co.il


חיפה:
1-800-380-381
חסן שוקרי 24, מיקוד: 33105


הרצליה:
1-800-380-381
רחוב אבא אבן 18, קומה 2, אזור התעשייה הרצליה פיתוח

 

שיווק באינטרנט על ידי EYEWEB